Studujte se svými dětmi! Kurzy AJ nejen pro maminky

Vážení rodiče,

Kurzy pro maminky (ale třeba i tatínky) s dětmi jsou určeny pro ty, kteří tráví čas na rodičovské dovolené a mají chuť rozvíjet své jazykové dovednosti. Děti jsou přítomné ve třídě během hodiny a mají možnost se bavit v pro ně připraveném dětském koutě. Během hodiny budete mít své dítko na dohled, zatímco se budete učit pod vedením trpělivého a zkušeného lektora! Ve skupinách maximálně šesti maminek (tatínků) tak oprášíte své dosavadní znalosti nebo si získáte úplně nové.

Kurzy probíhají v dopoledních hodinách, zaměřují se především na konverzaci se systematickým probíráním gramatiky a jsou určeny pro všechny jazykové úrovně. Jedna lekce trvá 60 minut za cenu 220 Kč.

 

Co Vám ještě nabízíme:

Proč se výuka maminek s dětmi vyplatí?

Mnoho rodičů se bojí, že výuka jazyků malých dětí je zátěž, ale opak je pravdou. Výuka stimuluje schopnost mozku a rozvíjí pozitivní vztah k učení všeobecně! Vaše dítko tak bude v anglickém prostředí a angličtinu bude vnímat pasivně. Počátek výuky jazyků u dětí se doporučuje od narození do věku šesti až sedmi let, ideálně v prvních třech letech.

Výzkumy vývoje dětí ukazují, že první deset let lidského života je klíčem k rozvoji mozku. V tomto období života je mozková aktivita až dvakrát větší než u dospělého člověka. Zvyšuje se mozková kapacita, kterou si můžeme představit jako síť pro získávání nových informací. Děti s větší kapacitou mozku se učí snadněji ve svém životě nejen cizí jazyky, ale také vše ostatní. Vzdělávání dětí je tedy cenným přínosem pro jejich budoucnost.

Co od Vás potřebujeme?

Více informací a registrace na: leila@jazykovyservis.cz.