Reference

Student, Magistrát města Brna
Musím uznat, že je lektor z HOPE dobrý (mám 20 let praxe v přednáškové činnosti). Hodiny mě s ním baví a snažím se připravovat více než obvykle. Na hodiny se těším, že se vždy něco dozvím. Nechodím na ně, že „musím“. Za dobu, co navštěvuji lekce AJ na MMB jsem poznal asi 15 lektorů, jen 2 snesli náročnější měřítko, ale bohužel vždy po měsíci odešli. Lektor má vždy hodiny připravené. Začínáme opakováním předchozí látky, potom vysvětlí látku novou a děláme celou řadu cvičení, aby se látka zažila. Lekci končíme lehkým zopakováním hlavních bodů probírané látky. Látku umí vysvětlit a to přirozeným způsobem. Až po 8 letech jsem pochopil rozdíly v minulých časech a proč tomu tak je a kdy je užít. Umí také říct: „ Já nevím, ale zjistím to“. V dnešní době si lidé jen stěžují a jestliže někdo dělá svoji práci dobře nebo velmi dobře, tak to berou automaticky a nikde se o tom nezmíní. Chtěl bych touto cestou poděkovat lektorovi z HOPE jazykový servis.
Maminka, doučování
I am writing you just to express how happy i am with the current CZ teacher for my son - Katka Hlavackova. She is super great, very attentive, she is making every lesson very productive and fun at the same time. I think it is the best fit possible! P.S. i hope this feedback wont lead to the price increase :)
Maminka, ZŠ Janouškova
Chtěla jsem Vám napsat, že se mi Vaše on-line lekce angličtiny s lektorkou Karolínou moc líbí. Zpočátku jsem byla dost skeptická, jak nám to s Lojzíkem půjde, protože je prvňák a s angličtinou teprve začíná. Teď už vím, že to půjde. :-) Lojzík už něco zná a může reagovat, necítí se v angličtině tak ztracený a baví ho to :-) Děkuji
Maminka, ZŠ Čejkovická
Potěšila mě Vaše chvála na mladšího syna Vítka. Do kurzu jsem ho přihlásila, protože ho angličtina příliš nebavila. Doma jsem doháněli, co se nenaučil ve škole a na nějakou hravou formu angličtinu už zbývalo málo času. A toto vše jste za rok dokázala! Angličtina ho teď už baví, vidím velikánský pokrok. Jen nedokážu pochopit, jaké máte učební metody, že se tak rychle učil a zlepšoval. Za to velké poděkování pro Vás.
Vyšší odborná škola zdravotnická Brno
S jazykovou školou HOPE spolupracuje v rámci vzdělávání Vyšší odborná škola zdravotnická Brno již řadu let. S realizací výuky, kvalitou lektorů i celkovou organizací jazykových kurzů jsme byli doposud vždy velmi spokojeni.
Správa kolejí a menz Mendelova univerzita v Brně
S jazykovou školou HOPE spolupracujeme již řadu let a jsme maximálně spokojeni, hlavně co se týká stylu výuky, osobního přístupu lektorky AJ a jejích profesionálních znalostí.
Brno transport
Doporučuji pro rychlost požadovaných překladů, průběh komunikace (překlady) mailem, což je v dnešní době plus.
Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity
Co se týče kvality překladů, byl jsem vždy spokojen. Zpočátku jsem měl obavu o překlad odborné terminologie. Tato obava se ale ukázala jako zbytečná, protože překladatelé ovládali základy odborné terminologie na dostatečné úrovni.
Eva KrahulcováSolarWinds
S jazykovou školou HOPE spolupracujeme celá léta a jsme velmi spokojeni, především pak s vel-kou ochotou řešit naše individuální potřeby. Využíváme jak lekce anglických jazyků ve dvou úrov-ních, tak individuální lekce a také lekce českého jazyka pro cizince.
REKO a.s.
Se společností HOPE spolupracujeme dlouhodobě a oceňujeme jejich profesionalitu, časovou flexibilitu, ochotu vyjít nám vstříc i v případě urgentních překladů a tlumočení.
Mendelova univerzita v Brně
Se společností HOPE dlouhodobě spolupracuji v oblasti překladů odborných článků a korektur rodilým mluvčím v oblasti mezinárodních financí a evropské integrace. Jejich překlady jsou velmi profesionální jak po jazykové tak po stránce odborné terminologie. Překlady …
GRAFEX-AGENCY s.r.o.
S firmou HOPE jsme velice spokojeni. Využíváme jejich překladatelské služby a překlady byly vždy v pořádku. Velmi se nám líbí nadstandartní přístup, který mám firma HOPE vůči našim požadavkům.
OSC, a.s.
Začátek spolupráce naší akciové společnosti s jazykovou školou HOPE se datuje již od roku 1993. Postupem času se vytvořily 3 – 4 studijní skupiny s různými úrovněmi znalostí, další skupina využívá pouze možnosti konverzace s rodilým mluvčím.
IVF Zentren Prof. Zech – Pilsen s. r. o.
Na společnost HOPE se vždy obracíme s důvěrou v kvalitní překladatelské služby. Je příjemné vědět, že se můžeme spolehnout na slíbený termín dodání.
NAHORU