Studenti na Kouzelném plese PEF Mendelu vyhrávali ceny od HOPE

Jazyková škola HOPE se stala jedním ze sponzorů tradičního reprezentačního plesu Provozně-ekonomické fakulty (PEF) Mendelovy univerzity, který se konal ve čtvrtek 25. února v Laser Show Hall v brněnském Bobby centru.

Letošním Kouzelným plesem provázel Ondřej Blaho, moderátor počasí v Dobrém ránu České televize a speaker rádia Kiss Hády. Účastníkům hrála kapela Kolorez, v prostorách Cafe de Paris zpříjemnila atmosféru cimbálová muzika Pentla a na závěr večera si mohli zájemci užít zábavu v La Grottě s Djem Schafffem.

Kouzelník a tombola

V čarovném programu nechybělo ani předtančení studentů a zaměstnanců PEF Mendelovy univerzity, vystoupení kouzelníka Luboše Matuly, tombola a a půlnoční překvapení, které se za dobu konání plesu stalo už samozřejmostí.

HOPE jako jeden ze sponzorů události dodalo ceny do tomboly. „Studenti měli možnost vyhrát zajímavé ceny v podobě jazykových učebnic, dárkových poukazů a mnoho dalšího,“ informovala vedoucí Jazykové školy HOPE Andrea Hrabáková.

Web pro studenty

Pro studenty fakulty je na začátku letního semestru připraven aktualizovaný web jazykynapef.cz s informacemi o nových jazykových kurzech, které HOPE otevírá. Studenti si mohou na tomto webu také otestovat svoji jazykovou úroveň.

Kouzelný ples ples PEF Mendelu 2016

reprezentační ples PEF Mendelu HOPE na plese PEF Mendelu