Ideální čas na jazyky? Prázdniny!

Dny jsou dlouhé, slunce hřeje, svět se pohybuje v jakémsi klidnějším, letním módu. Nelenošte a kromě vaší dovolené využijte léto i ke studiu jazyků.

Prázdninové kurzy pro „dospěláky“ začínají už za několik týdnů. Témata se týkají léta; konverzuje se o dopravě, orientaci ve městě, ubytování, nakupování či letních volnočasových aktivitách. V nabídce jsou odpolední celoprázdninové kurzy, jež trvají sedm týdnů a probíhají jednou týdně odpoledne, a týdenní intenzivní kurzy, kde si můžete vybrat mezi ranní (začátek v 9.00) a odpolední (začátek ve 13.00) variantou. Zvolit si můžete také mezi kurzem s českým lektorem a kurzem s rodilým mluvčím. Výuka se koná od pondělí do pátku v moderně vybavených učebnách jazykové školy HOPE, vzdálených 10 minut od centra Brna. Lze využít wi-fi připojení. Cena kurzu zahrnuje výukové materiály.

Přečtěte si víc na https://www.jazykovyservis.cz/jazykove-vzdelavani/prazdninove-kurzy/, kde si můžete každý kurz rozkliknout pro podrobnější informace a ihned se na něj přihlásit.