Kurzy AJ maminek s dětmi

Vážení rodiče,

Kurzy pro maminky (ale třeba i tatínky) s dětmi jsou určeny pro ty, kteří tráví čas na rodičovské dovolené a mají chuť rozvíjet své jazykové dovednosti. Děti jsou přítomné ve třídě během hodiny a mají možnost se bavit v pro ně připraveném dětském koutě. Během hodiny budete mít své dítko na dohled, zatímco se budete učit pod vedením trpělivého a zkušeného lektora! Ve skupinách maximálně šesti maminek (tatínků) tak oprášíte své dosavadní znalosti nebo si získáte úplně nové.

Kurzy probíhají v dopoledních hodinách, zaměřují se především na konverzaci se systematickým probíráním gramatiky a jsou určeny pro všechny jazykové úrovně. Jedna lekce trvá 60 minut za cenu 220 Kč.

PRAVIDELNÝ KURZ - ČTVRTEK 10:00-11:00

Registrace a více info na hlousek@jazykovyservis.cz

Co Vám ještě nabízíme:

Proč se výuka maminek s dětmi vyplatí?

Mnoho rodičů se bojí, že výuka jazyků malých dětí je zátěž, ale opak je pravdou. Výuka stimuluje schopnost mozku a rozvíjí pozitivní vztah k učení všeobecně! Vaše dítko tak bude v anglickém prostředí a angličtinu bude vnímat pasivně. Počátek výuky jazyků u dětí se doporučuje od narození do věku šesti až sedmi let, ideálně v prvních třech letech.

Výzkumy vývoje dětí ukazují, že první deset let lidského života je klíčem k rozvoji mozku. V tomto období života je mozková aktivita až dvakrát větší než u dospělého člověka. Zvyšuje se mozková kapacita, kterou si můžeme představit jako síť pro získávání nových informací. Děti s větší kapacitou mozku se učí snadněji ve svém životě nejen cizí jazyky, ale také vše ostatní. Vzdělávání dětí je tedy cenným přínosem pro jejich budoucnost.

Co od Vás potřebujeme?

 

Registrace a více info na hlousek@jazykovyservis.cz

NAHORU